KURUMSAL-1731x800

Klivya Creative Studio

Kurumsal bütünlüğü esas alarak çözüm ortağı olduğu markalar için katma değer yaratıyoruz.

İstanbul’da bulunan bir dijital yaratıcı ajans. Eğer iyi fikirler, projenizin başından sonuna kadar yanınızda olacak, bilgili dinamik tam kadro bir ekip arıyorsanız Klivya sizin ajansınız. Üstelik bünyesindeki kreatif beyinler ile hayal bile edemeyeceğiniz farklı projelere de imza atabilir, sizi yapılmamışları yapmaya ikna edebiliriz.

Hem ekibimize hem ajansımıza fotoğraflarımızdan göz atabilir, bizi daha yakından tanımak isterseniz aşağıdaki iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.

Hatta;
Birlikte bir çay ya da kahve içerken, dijital pazarlamada rakiplerinize göre durumunuzu değerlendirebiliriz.

KURUMSAL-2-1731x800

Bizim Çağımız

Dün yere yatıp gökyüzünü izlerdik, bugün kumsalda ufuğu, yarın yere bakıp toprağı izliyeceğiz.

Her çağ kendi zihniyetini, kendi insanını yaratıyor. Eskinin yeniye kendi doğrusunu dayatması, geçmişin geleceği yönetmesi, ölünün diriye akıl vermesi anlamsızlaşıyor. Geleceğin dili farklı; o dili bilen insanlar gerekiyor. Geleceği kontrol edemeyiz ama tasarlayabiliriz. Başka da bir yol yok. Ya kendi tasarımızı yapacağız ya da başkalarının tasarımlarında ikinci sınıf nesneler olarak kendimize yer arayacağız.

Klivya Reklam Ajansı yaratıcı ve özgün fikirler geliştirmek ve tasarımlarını yapmak için kuruldu. Geleceğinizin Tasarımlarını Yapmak İçin..! Ajansımız özgün fikirlerin yön verdiği tasarımlarıyla, reklam, medya alanlarındaki interaktif ve kreatif çözümleriyle, farklı olmanın ayrıcalığını yaşamanızı sağlamak amacındadır…

KURUMSAL-2-1731x800

Değerlerimiz

Kurumların dijital medya için gerekli çözüm ve bilgiye sahip olmalarına yardımcı olmak.

İNOVASYON Müşterilerimiz için basit ve etkili çözümleri keşfetmek. YETENEK Dijitaldeki uzmanlığımızı işletme anlayışınızla birleştiriyoruz. SORUMLULUK Müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlıyor ve projelerin ötesinde işlerini sahipleniyoruz. TUTKU Dijital ve teknik inovasyona olan ilgimiz bizi işimize tutkuyla bağlıyor.